-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи («Капітальний ремонт будинку народної творчості в смт. Мала Дівиця по вул. Слобідська,16 Прилуцького району Чернігівської області», І черга: Зовнішнє оздоблення з заміною вікон та дверей. ІІ черга: Внутрішнє оздоблення приміщень з заміною підлог, дверей та улаштуванням санвузлів.»)
Тендер Prozorro UA-2020-04-01-002828-b
Торги відмінено
7 225 842.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 36 129.21 UAH
мін. крок: 0.5% або 36 129.21 UAH
Номер:
1590b0ddd3af46969d2e438896ae555a
Внутрішній номер закупівлі:
4745009
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-01-002828-b
Замовник:
Малодівицька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412490
-
Адреса:
17523, Україна, Чернігівська область, Прилуцький р-н, смт. Мала Дівиця, вул. Слобідська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Демченко +380984125543 04412490@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
7 225 842.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
36 129.21 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
32 516.29 UAH
Період уточнення:
01.04.2020 15:48 - 06.04.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
01.04.2020 15:48 - 16.04.2020 17:00
Аукціон:
17.04.2020 14:21 - 17.04.2020 14:54
Період кваліфікації:
з 17.04.2020 14:54
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи («Капітальний ремонт будинку народної творчості в смт. Мала Дівиця по вул. Слобідська,16 Прилуцького району Чернігівської області», І черга: Зовнішнє оздоблення з заміною вікон та дверей.
ІІ черга: Внутрішнє оздоблення приміщень з заміною підлог, дверей та улаштуванням санвузлів.» )
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 01.10.2021
Інформація про скасування
Номер:
968919b5dd1e483889410dd1757835db
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Протокольним рішенням тендерного комітету від 23.04.2020 року торги скасовано через неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування:
23.04.2020 14:39
Дата виконання:
23.04.2020 14:41
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Фірма "ЮНІКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41198044
-
Контактна особа:
Рябченко Наталія Олександрівна 380992384255, 380992384255 firm-unicom@ukr.net
-
Адреса:
14037, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Інструментальна, 18
Початкова пропозиція
6 246 806.56 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 839 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
13
Скарги
0
ПП "МПБП Стимул"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30894417
-
Контактна особа:
Колесник Дмитро Вікторович +380463731498 stimul.prk@ukr.net
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, Прилуки, вул. Соборна, 46
Початкова пропозиція
6 597 752.22 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 840 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
5
Скарги
0
ПП "МАРКОНІ ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359003
-
Контактна особа:
Денисенко Костянтин Іванович +380936371195 markoniplus@yandex.ru
-
Адреса:
16700, Україна, Чернігівська область, м. Ічня, вул. Дрофаня, 33 ж
Початкова пропозиція
7 148 814.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 850 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
36
Скарги
0
ТОВ "РЕМБУД КОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42496221
-
Контактна особа:
Олександр Ременець +380660624240 a.remenets@gmail.com
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ ЛЮБЕЦЬКА, будинок 56
Початкова пропозиція
6 298 732.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 298 732.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
97
Скарги
0