• Відкриті торги
  • КЕП

45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи(«Капітальний ремонт будинку народної творчості в смт. Мала Дівиця по вул. Слобідська,16 Прилуцького району Чернігівської області», І черга: Зовнішнє оздоблення з заміною вікон та дверей. ІІ черга: Внутрішнє оздоблення приміщень з заміною підлог, дверей та улаштуванням санвузлів.» )

Оголошено тендер

7 225 842.60 UAH
Номер: a1809b66e63e4bbd82beb5c922fc6c5c
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-04-01-004815-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: МАЛОДІВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Замовник: Малодівицька селищна рада
Очікувана вартість: 7 225 842.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи(«Капітальний ремонт будинку народної творчості в смт. Мала Дівиця по вул. Слобідська,16 Прилуцького району Чернігівської області», І черга: Зовнішнє оздоблення з заміною вікон та дверей. ІІ черга: Внутрішнє оздоблення приміщень з заміною підлог, дверей та улаштуванням санвузлів.» )
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 01.04.2020 15:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума264 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума6 961 842.60 UAH