-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт Олексіївського навчально-виховного комплексу (шкільний підрозділ) за адресою: Харківська область Первомайський район с. Олексіївка вул. Шкільна, 15 (коригування).
Тендер Prozorro UA-2020-03-23-002625-b
Завершена
21 763 616.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 217 636.16 UAH
мін. крок: 1% або 217 636.16 UAH
Період уточнення:
23.03.2020 14:10 - 28.03.2020 15:27
Звернень немає. Звернення не може бути заданим