-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Організація участі міста Києва на Світовому Конгресі Smart City Expo 2020 у м. Барселона (Королівство Іспанія)
Тендер Prozorro UA-2020-03-18-000906-a
Торги відмінено
5 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 30 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 30 000.00 UAH
Період уточнення:
18.03.2020 12:08 - 10.04.2020 09:00
Відповідь надана
Тендерна документація
Номер:
94f72a2eeb9a40a595492d8a16905c6d
Дата опублікування:
24.03.2020 17:44
Опис:
Чому відсутня тендерна документація на англійській мові.
Відповідь:
Доброго дня, відповідно до частини 4 статті 10 Закону України "Про публічні закупівлі"
Дата відповіді:
26.03.2020 14:46
Відповідь надана
Стосовно кількісних характеристик предмету закупівлі
Номер:
5fbb292017c04522ada982521128d9de
Дата опублікування:
24.03.2020 10:55
Опис:
Прошу зазначити (в квадратних метрах) необхідний розмір виставкової площі для проведення заходу Замовника у виставковому центрі
Відповідь:
Доброго дня, 130 кв. м.
Дата відповіді:
24.03.2020 17:04