• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Організація участі міста Києва на Світовому Конгресі Smart City Expo 2020 у м. Барселона (Королівство Іспанія)

Торги відмінено

5 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 30 000.00 UAH
Номер: 74f4302adf4549b7a15a31063fa7bd15
Внутрішній номер закупівлі: 4662532
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-03-18-000906-a   
Замовник: Департамент інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Контактна особа: Хоменко Яна Олександрівна 380443668672 yana.homenko@kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 5 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 30 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 60 000.00 UAH
Період уточнення: 18.03.2020 12:08 - 10.04.2020 09:00
Період прийому пропозицій: 18.03.2020 12:08 - 20.04.2020 09:00
Аукціон: з 26.05.2020 15:40
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Організація участі міста Києва на Світовому Конгресі Smart City Expo 2020 у м. Барселона (Королівство Іспанія)
Код ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 28.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації

Інформація про скасування

Номер: d79afe9c25a24b7bbfad8bf234315415
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: Згідно пункту 2 частини 2 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі»: здійснення закупівлі стало неможливим унаслідок непереборної сили.
Дата опублікування: 02.04.2020 18:09
Статус:
Виконано