• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Організація участі міста Києва на Світовому Конгресі Smart City Expo 2020 у м. Барселона (Королівство Іспанія)

Оголошено тендер

5 000 000.00 UAH
Номер: 9664826650e24e81b58e68efee965fe5
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-03-18-001353-a
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: Департамент інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Замовник: Департамент інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Очікувана вартість: 5 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Організація участі міста Києва на Світовому Конгресі Smart City Expo 2020 у м. Барселона (Королівство Іспанія)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 18.03.2020 11:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКЕКВ 2282 Місцевий бюджет
Сума5 000 000.00 UAH