-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Труби з поліпропілену, поліетилену, непластифікованого полівінілхлориду та фасонні вироби до них для зовнішніх мереж каналізації
Тендер Prozorro UA-2020-03-17-002488-b
Торги відмінено
3 918 761.79
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 593.81 UAH
мін. крок: 0.5% або 19 593.81 UAH
Період уточнення:
17.03.2020 14:31 - 23.03.2020 19:00
Відповідь надана
Діметри труб
Номер:
fef9618783cb4c1791e29d4a9b5b5b5e
Дата опублікування:
23.03.2020 15:39
Опис:
Просимо Замовника надати відповідь, щодо причини зазначення в якісних характеристиках предмета закупівлі «зовнішнього» діаметра, а не «внутрішнього робочого»?
Відповідь:
Потреба Замовника ґрунтується на необхідності виникнення договірних зобов'язань та дотриманні вимог кошторисів.
Дата відповіді:
25.03.2020 08:55