-
Відкриті торги
-
КЕП
Труби з поліпропілену, поліетилену, непластифікованого полівінілхлориду та фасонні вироби до них для зовнішніх мереж каналізації
Оголошено тендер
3 918 761.79
UAH
Номер:
265b6ad8423f4307ad1cd791d61a448a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-17-004968-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГІДРОСПОРУДИ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23359086
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГІДРОСПОРУДИ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23359086
Очікувана вартість:
3 918 761.79 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Труби з поліпропілену, поліетилену, непластифікованого полівінілхлориду та фасонні вироби до них для зовнішніх мереж каналізації
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування:
17.03.2020 14:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 918 761.79 UAH