-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Труби з поліпропілену, поліетилену, непластифікованого полівінілхлориду та фасонні вироби до них для зовнішніх мереж каналізації
Тендер Prozorro UA-2020-03-17-002488-b
Торги відмінено
3 918 761.79
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 593.81 UAH
мін. крок: 0.5% або 19 593.81 UAH
Номер:
a4052d9040f14142826c0e62a35b1ef7
Внутрішній номер закупівлі:
4655281
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-17-002488-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГІДРОСПОРУДИ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23359086
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Яружна, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михаил Юрьевич Ступак +380673230015 gidrosporudi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 918 761.79 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
19 593.81 UAH
Період уточнення:
17.03.2020 14:31 - 23.03.2020 19:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2020 14:31 - 02.04.2020 20:00
Аукціон:
03.04.2020 12:12 - 03.04.2020 12:39
Період кваліфікації:
з 03.04.2020 12:39
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Труби з поліпропілену, поліетилену, непластифікованого полівінілхлориду та фасонні вироби до них для зовнішніх мереж каналізації
Кількість
1224 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
18c86282a93e48caa54d349d104ad882
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Замовник відміняє торги у зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі труб згідно з частиною 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII).
Дата опублікування:
17.04.2020 11:29
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ " ТД "ЄВРОТРУБПЛАСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33090871
-
Контактна особа:
ТОВ " ТД "ЄВРОТРУБПЛАСТ" +380445019620 smart@polyplastic.ua http://polyplastic.ua/
-
Адреса:
93009, Україна, Луганська область, Рубіжне, ВУЛИЦЯ ТРУДОВА, будинок 1
Початкова пропозиція
3 076 144.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 076 144.08 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
24
Скарги
0
ТОВ "ІНСТАЛПЛАСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39670260
-
Контактна особа:
Патек Тамара Стефанівна +380323132219 TamaraVova@yandex.ua https://www.iplast.com.ua/
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, місто Городок, вулиця Біласа, 35
Початкова пропозиція
3 878 241.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 878 241.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
26
Скарги
0
ПП Компанія Пластінвест
×
-
Код ЄДРПОУ:
36364829
-
Контактна особа:
Кульчицький Євген Олегович +380432527558 office.plastinvest@ukr.net
-
Адреса:
21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Київська, б.78, оф.14
Початкова пропозиція
3 918 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 918 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
20
Скарги
0