• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Охоронні послуги (охорона будівель, споруд та території)

Торги відмінено

918 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 180.00 UAH
Період уточнення: 02.03.2020 10:02 - 08.03.2020 16:00
Відповідь надана

Відомості про визначення класифікаційних даних, які отримано не більше 10 днів відносно кінцевого строку подання тендерних пропозицій.

Номер: dc2e0a216f1f4c519708b51e6f8eb311
Дата опублікування: 03.03.2020 16:50
Опис: Ви мабуть помилились? З ЄДРПОУ можна отримати лише ВІДОМОСТІ, а з ЄДР - ВИТЯГ Внесіть зміни до ващої ТД
Відповідь: тендерною документацією замовник просить надати Для юридичних осіб — Витяг (виписка) з ЄДРПОУ, для фізичних осіб-підприємців – Відомості про визначення класифікаційних даних, які отримано не більше 10 днів відносно кінцевого строку подання тендерних пропозицій. витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - витяг) - документ у паперовій або електронній формі, що сформований програмним забезпеченням Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань за зазначеним заявником критерієм пошуку та містить відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, які є актуальними на дату та час формування витягу або на дату та час, визначені у запиті, або інформацію про відсутність таких відомостей у цьому реєстрі (п.2ч.1ст.1 Закону України №755-IVвід 15.05.2003). відомості про визначення класифікаційних даних видається управлінням статистикита містить відомості про ідентифікаційний номер, місце проживання та види діяльності фізичної особи - підприємця. отже, якщо учасник юридична особа - то подає в складі пропозиції витяг або виписку Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, якщо учасник фізична особа - підприємець - то подає відомості взяті в управлінні статистики. дякуємо за запитання.
Дата відповіді: 03.03.2020 20:03