-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (охорона будівель, споруд та території)
Тендер Prozorro UA-2020-03-02-000073-b
Торги відмінено
918 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 180.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 180.00 UAH
Номер:
eeb8587a9b14472f8fb272fe9a9d08bc
Внутрішній номер закупівлі:
4571488
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-02-000073-b
Замовник:
КП Кам'янської міської ради "Кам'янське автотранспортне підприємство 042802"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341701
-
Адреса:
51905, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вулиця Дальня, будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Буденкова Наталія Вікторівна +380569568935 katp042802@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
918 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 180.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
02.03.2020 10:02 - 08.03.2020 16:00
Період прийому пропозицій:
02.03.2020 10:02 - 18.03.2020 16:00
Аукціон:
19.03.2020 14:24 - 19.03.2020 15:03
Період кваліфікації:
з 19.03.2020 15:03
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за фактично надані послуги проводяться Замовником у безготівковому порядку протягом 90 (дев’яноста) календарних днів після надання послуг (щомісячно) шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця на підставі актів виконаних робіт (наданих послуг), підписаних уповноваженими представниками сторін. Джерело фінансування - власні кошти підприємства.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (охорона будівель, споруд та території)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Інформація про скасування
Номер:
066dc76ee8f245789b1c4569375f8f98
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
у звязку із неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель (ч.1 ст.31 Закону).
Дата опублікування:
23.03.2020 11:58
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СБ-БУЛАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38434033
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СБ-БУЛАТ" 0675669440 SB-BULAT@UKR.NET
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Новокодацький район, ВУЛИЦЯ КУРИЛЬСЬКА, будинок 13
Початкова пропозиція
648 108.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
558 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
15
Скарги
0
ПП "ОХОРОНА-007"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41756864
-
Контактна особа:
Ірина Коцун +380668617266 ohorona007@ukr.net
-
Адреса:
04205, Україна, м. Київ, Киев, Оболонський район ПРОСПЕКТ ОБОЛОНСЬКИЙ будинок 35
Початкова пропозиція
881 280.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
558 144.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
15
Скарги
0
ПП "ОХОРОННО-ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ ШЕРИФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40405478
-
Контактна особа:
Марина Стрижова +380445008415 sheriff-zakupki@ukr.net
-
Адреса:
02090, Україна, м. Київ, м.Київ,, ВУЛИЦЯ СОСНИЦЬКА, будинок 1/44
Початкова пропозиція
807 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
807 840.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
32
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУНІЦИПАЛЬНА ГВАРДІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41646241
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУНІЦИПАЛЬНА ГВАРДІЯ" +380963837386 gvardia2017zx@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 51911, Дніпропетровська обл., місто Кам’янське, ВУЛИЦЯ РЕСПУБЛІКАНСЬКА, будинок 41, офіс 16
Початкова пропозиція
830 162.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
830 162.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
11
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "-КЕНТАВР-"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35933446
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "-КЕНТАВР-" +380982193514 kentavr_2016@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49098, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ АРТІЛЬНА, будинок 9
Початкова пропозиція
918 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
918 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
5
Скарги
0