-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги (охорона будівель, споруд та території)
Оголошено тендер
918 000.00
UAH
Номер:
8a9e4f115e3448df84f0e3406274cf7c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-02-001075-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КП Кам'янської міської ради "Кам'янське автотранспортне підприємство 042802"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341701
Замовник:
КП Кам'янської міської ради "Кам'янське автотранспортне підприємство 042802"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341701
Очікувана вартість:
918 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Охоронні послуги (охорона будівель, споруд та території)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
Дата опублікування:
02.03.2020 09:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума918 000.00 UAH