-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фронтальний ковшовий навантажувач (телескопічний навантажувач з приладдям)
Тендер Prozorro UA-2020-02-26-001329-c
У вартість товару включена його доставка !
Торги не відбулися
1 368 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 840.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 840.00 UAH
Період уточнення:
26.02.2020 12:15 - 02.03.2020 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим