-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фронтальний ковшовий навантажувач (телескопічний навантажувач з приладдям)
Тендер Prozorro UA-2020-02-26-001329-c
У вартість товару включена його доставка !
Торги не відбулися
1 368 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 840.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 840.00 UAH
Номер:
043f176df2fc4892a18e9a9a7c45f8df
Внутрішній номер закупівлі:
4552290
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-26-001329-c
Замовник:
КП " Вапнярський ККП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13302872
-
Адреса:
24240, Україна, Вінницька область, Вапнярка, вул.Привокзальна,28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мазур Євдокія Василівна +380968463312 vapnyarskuukkp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
43250000-0 Фронтальні ковшові навантажувачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 368 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 840.00 UAH
Період уточнення:
26.02.2020 12:15 - 02.03.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2020 12:15 - 12.03.2020 17:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фронтальний ковшовий навантажувач (телескопічний навантажувач з приладдям)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.05.2020
Фронтальний ковшовий навантажувач (телескопічний навантажувач з приладдям)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.05.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ТОМЧУК АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3041324133
-
Контактна особа:
Гарькавий Максим +380674119250 zn@pack-trade.com
-
Адреса:
45614, Україна, Волинська область, село Смолигів, ВУЛИЦЯ ПОЛЬОВА, будинок 6
Початкова пропозиція
1 358 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 358 000.00 UAH з ПДВ
Документи
4
Скарги
0