-
Відкриті торги
-
КЕП
Фронтальний ковшовий навантажувач (телескопічний навантажувач з приладдям)
Оголошено тендер
1 368 000.00
UAH
Номер:
873e1c72c6564a83ab5ec8661c45c515
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-26-000631-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КП " Вапнярський ККП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13302872
Замовник:
КП " Вапнярський ККП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13302872
Очікувана вартість:
1 368 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фронтальний ковшовий навантажувач (телескопічний навантажувач з приладдям)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
43250000-0 Фронтальні ковшові навантажувачі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
26.02.2020 11:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Фронтальний ковшовий навантажувач (телескопічний навантажувач з приладдям)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.05.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 368 000.00 UAH