-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (Вантажні перевезення спортивного інвентарю під час проведення спортивних заходів)
Тендер Prozorro UA-2020-02-21-001118-b
Торги не відбулися
163 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 815.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 815.00 UAH
Період уточнення:
21.02.2020 11:43 - 26.02.2020 22:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим