-
Відкриті торги
-
КЕП
Вантажні перевезення спортивного інвентарю під час проведення спортивних заходів
Оголошено тендер
163 000.00
UAH
Номер:
d53d2248b3964a8d89fc342934b2b1c7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-21-002416-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
Очікувана вартість:
163 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вантажні перевезення спортивного інвентарю під час проведення спортивних заходів
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.02.2020 10:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума163 000.00 UAH