• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (Вантажні перевезення спортивного інвентарю під час проведення спортивних заходів)

Торги не відбулися

163 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 815.00 UAH
Номер: ec16ec682fce418386b8ad97eedf0ce7
Внутрішній номер закупівлі: 4529741
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-21-001118-b   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Людмила Олександрівна Зіменко +380660136170 zimenko@dhp.dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 163 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 815.00 UAH
Період уточнення: 21.02.2020 11:43 - 26.02.2020 22:00
Період прийому пропозицій: 21.02.2020 11:43 - 07.03.2020 22:00
Аукціон: 10.03.2020 15:53 - 10.03.2020 16:14
Період кваліфікації: 10.03.2020 16:14 - 12.03.2020 17:07
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вантажні перевезення спортивного інвентарю під час проведення спортивних заходів
Код ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Кількість 6 послуга
Період постачання 18.04.2020 - 20.09.2020
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, відповідно до календарного плану На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КУКСА ОЛЕКСІЙ МИХАЙЛОВИЧ"

Оскарження: 10.03.2020 16:14 - 23.03.2020 00:00
Початкова пропозиція 160 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
160 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.03.2020 17:04
Документи 96
Скарги 0
ФОП "КОЗЕЛ ЄВГЕН МИХАЙЛОВИЧ"

Оскарження: 12.03.2020 17:04 - 23.03.2020 00:00
Початкова пропозиція 163 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
163 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.03.2020 17:07
Документи 25
Скарги 0