-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-02-19-004075-b
Торги відмінено
561 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 805.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 805.00 UAH
Період уточнення:
19.02.2020 16:33 - 24.02.2020 18:00
Відповідь надана
Група споживання
Номер:
c1cea1a70f344937abd7d1d43499306d
Дата опублікування:
20.02.2020 14:04
Опис:
Доброго дня! До якої групи площадок вимірювання належить Замовник (Група "а" (з АСКОЕ) чи група "б" (без АСКОЕ))?
Відповідь:
Доброго дня. Дякуємо за Ваше запитання.
За результатами розгляду пояснюємо наступне:
Замовник належить до групи «б». Графік споживання погодинно ми не маємо.
Дата відповіді:
21.02.2020 11:35
Відповідь надана
Тариф
Номер:
9fc7605464844e789b965c99ceac82ac
Дата опублікування:
20.02.2020 14:04
Опис:
Шановний Замовник, просимо Вас повідомити чи врахований в складі очікуваної вартості предмету закупівлі тариф на послуги з розподілу (ОСР )електричної енергії?
Відповідь:
Доброго дня. Дякуємо за Ваше запитання.
За результатами розгляду пояснюємо наступне:
В складі очікуваної вартості предмету закупівлі вартість розподілу (ОСР) – враховано.
В складі очікуваної вартості предмету закупівлі тариф на послуги з передачі електричної енергії НЕК «УКРЕНЕРГО» - враховано.
Дата відповіді:
21.02.2020 11:35