-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-02-19-004075-b
Торги відмінено
561 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 805.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 805.00 UAH
Номер:
85ab1d2d4da04e74b9d829d7f5397735
Внутрішній номер закупівлі:
4518598
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-19-004075-b
Замовник:
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МОСТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Анатолійович +380974490563 specautobaza@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
561 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 805.00 UAH
Період уточнення:
19.02.2020 16:33 - 24.02.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2020 16:33 - 05.03.2020 18:00
Аукціон:
06.03.2020 15:49 - 06.03.2020 16:10
Період кваліфікації:
з 06.03.2020 16:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
170000 Кіловат-година
Період постачання
10.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
49038, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Мостова, буд. 3
На карті
Інформація про скасування
Номер:
b4044b97364741c0879745fbc801da37
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
замовник відміняє торги в разі наявності підстав, що передбачені згідно ч. 1 ст. 31 Закону.
Дата опублікування:
16.03.2020 18:17
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380668837183 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61202, м. Харків, вул. Цілиноградська,58А
Початкова пропозиція
309 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
309 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36716332
-
Контактна особа:
Євгенія Бондаренко +380673420376 y.bondarenko@etg.com.ua
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, РИЛЬСЬКИЙ ПРОВУЛОК, будинок 4
Початкова пропозиція
419 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
419 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
42
Скарги
0