-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
561 000.00
UAH
Номер:
1b5410cfab41436ca604d6a0538c0e41
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-19-009534-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦАВТОБАЗА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
Замовник:
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
Очікувана вартість:
561 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
19.02.2020 16:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума561 000.00 UAH