-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме: «Організація та проведення спеціальної премії «Kyiv Tourism and Hospitality Awards»»)
Тендер Prozorro UA-2020-02-17-001287-c
Торги відмінено
423 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 230.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 230.00 UAH
Період уточнення:
17.02.2020 18:16 - 24.02.2020 12:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим