• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме: «Організація та проведення спеціальної премії «Kyiv Tourism and Hospitality Awards»»)

Торги відмінено

423 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 230.00 UAH
Номер: 22efc337cb5449fa949936f7727d4d56
Внутрішній номер закупівлі: 4504375
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-17-001287-c   
Замовник: Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Контактна особа: Калганов Дмитро Олександрович 000442026094 kyivtourism@kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 80522000-9 Навчальні семінариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 423 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 230.00 UAH
Період уточнення: 17.02.2020 18:16 - 24.02.2020 12:00
Період прийому пропозицій: 17.02.2020 18:16 - 05.03.2020 12:00
Аукціон: 06.03.2020 11:26 - 06.03.2020 11:53
Період кваліфікації: з 06.03.2020 11:53
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме: «Організація та проведення спеціальної премії «Kyiv Tourism and Hospitality Awards»»)
Код ДК 021:2015: 80522000-9 Навчальні семінари
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації

Інформація про скасування

Номер: 02ba0ea26b344632bb3c24366ff9a49f
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: На підставі ч. 1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі» - відсутність подальшої потреби в закупівлі послуг;
Дата опублікування: 16.03.2020 10:55
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Громадська спілка "Всеукраїнська асоціація гідів"
Початкова пропозиція 327 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
215 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи 3
Скарги 0
ФОП НЕКРАШ ЄВГЕН ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Початкова пропозиція 400 000.01 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
220 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 19
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАШТ ІВЕНТ СЕРВІС"
Початкова пропозиція 385 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
385 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 19
Скарги 0