-
Відкриті торги
-
КЕП
НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме: «Організація та проведення спеціальної премії «Kyiv Tourism and Hospitality Awards»»)
Оголошено тендер
423 000.00
UAH
Номер:
687f000933494e8380d57415346ffdad
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-28-007627-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
41492529
Замовник:
Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
41492529
Очікувана вартість:
423 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме: «Організація та проведення спеціальної премії «Kyiv Tourism and Hospitality Awards»»)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
80522000-9 Навчальні семінари
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
28.01.2020 12:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума423 000.00 UAH