-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: код 09110000-3 «Тверде паливо» (Вугілля марки АО 25-50 (або еквівалент))
Тендер Prozorro UA-2020-02-13-001517-b
«Так як система електронних закупівель prozorro.gov.ua передбачає обов'язкове зазначення очікуваної вартості "з" або "без" ПДВ замовником зазначено вартість "з" ПДВ. Проте до оцінки та до участі допускаються пропозиції учасників незалежно від форми оподаткування, що визначені згідно Податкового законодавства України»
Торги не відбулися
455 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 550.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 550.00 UAH
Період уточнення:
13.02.2020 14:51 - 21.02.2020 00:00
Відповідь надана
додаток 3
Номер:
fad91501e93a476daa1bdafd15c0c8c9
Дата опублікування:
20.02.2020 15:52
Опис:
згідно Дотатку 3 учасник повинен надати чи протокол випробувань чи сертифікаи якості від незалежної акредитованої лабораторії , на імя учасника не раніше 2018 року? так?
Чи достатньо буде одного з цих документів на вибір (протокол або сертифікат) ?
Відповідь:
Відповідно до змісту вимоги Додатку 3 до тендерної документації для підтвердження відповідності марки вугілля зазначеним вимогам учасник надає у складі тендерної пропозиції оригінал або нотаріально завірену копію протоколу випробувань, сертифікату якості вугілля (предмету закупівлі), виданих незалежною лабораторією на ім’я учасника торгів. Таким чином, учасник повинен надати обидва документи відповідно до змісту формулювання вищезазначеної вимоги тендерної документації.
Дата відповіді:
21.02.2020 10:14