-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля марки АО 25-50 (або еквівалент)
Оголошено тендер
455 000.00
UAH
Номер:
d492f1de17b144e780eede7e9e81d703
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-13-005867-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВЕЛИКОТРОЯНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-111 СТУПЕНІВ БЛАГОВІЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33333960
Замовник:
ВЕЛИКОТРОЯНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-111 СТУПЕНІВ БЛАГОВІЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33333960
Очікувана вартість:
455 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля марки АО 25-50 (або еквівалент)
Примітки:
Затверджено рішенням тендерного комітету Великотроянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Благовіщенської районної ради №2 від «13» лютого 2020 року
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
13.02.2020 14:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума455 000.00 UAH