-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: код 09110000-3 «Тверде паливо» (Вугілля марки АО 25-50 (або еквівалент))
Тендер Prozorro UA-2020-02-13-001517-b
«Так як система електронних закупівель prozorro.gov.ua передбачає обов'язкове зазначення очікуваної вартості "з" або "без" ПДВ замовником зазначено вартість "з" ПДВ. Проте до оцінки та до участі допускаються пропозиції учасників незалежно від форми оподаткування, що визначені згідно Податкового законодавства України»
Торги не відбулися
455 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 550.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 550.00 UAH
Номер:
0d21b81dc6414081bd48f7dc9964e83e
Внутрішній номер закупівлі:
4487625
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-13-001517-b
Замовник:
ВЕЛИКОТРОЯНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-111 СТУПЕНІВ БЛАГОВІЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33333960
-
Адреса:
26413, Україна, Кіровоградська область, с. Великі Трояни, вул. Поворознюка, буд. 10-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Гуманецька +380689946065 troyanuznz@email.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
455 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 550.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
13 500.00 UAH
Період уточнення:
13.02.2020 14:51 - 21.02.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
13.02.2020 14:51 - 02.03.2020 00:00
Аукціон:
02.03.2020 15:05 - 02.03.2020 15:32
Період кваліфікації:
02.03.2020 15:32 - 06.03.2020 15:29
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписОплата Покупцем Продавцеві вартості товару проводиться за фактично поставлений товар, відповідно рахунку та видатковій накладній Продавця, за цінами, вказаними у специфікації (Додаток 1 до Договору), на поточний рахунок Продавця, протягом 10 (десяти) банківських днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідних видаткових накладних.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля марки АО 25-50 (або еквівалент)
Кількість
65.9 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
26413, Україна, Кіровоградська область, с. Великі Трояни, Благовіщенський р-н, вул. Поворознюка, буд. 10а
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПІВДЕННИЙ ПАЛИВНИЙ СКЛАД"
Оскарження: 02.03.2020 15:32 - 17.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42768142
-
Контактна особа:
Светлана Туренко +380677231080 lana.turenko@ukr.net
-
Адреса:
93404, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ЄГОРОВА, будинок 22, офіс 106
Оскарження: 02.03.2020 15:32 - 17.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
368 079.23 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
368 079.23 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.03.2020 15:25
Документи
16
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦПОСТАЧ-2018"
Оскарження: 06.03.2020 15:25 - 17.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42070321
-
Контактна особа:
Александр Станиславович Дмитриев +380506453887 64garant@gmail.com
-
Адреса:
02140, Україна, м. Київ, Киев, Дарницький район ВУЛИЦЯ ЄЛІЗАВЕТИ ЧАВДАР будинок 1 квартира 112
Оскарження: 06.03.2020 15:25 - 17.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
400 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
400 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.03.2020 15:28
Документи
11
Скарги
0
ФОП Слівко Юрій Миколайович
Оскарження: 06.03.2020 15:28 - 17.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2532608919
-
Контактна особа:
Слівко Юрій Миколайович +380525421157 sliva3@ukr.net
-
Адреса:
26300, Україна, Кіровоградська область, Гайворон, пров. Крилова, б.10
Оскарження: 06.03.2020 15:28 - 17.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
428 350.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
428 350.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.03.2020 15:29
Документи
16
Скарги
0