-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-02-11-001352-c
Електрична енергія
Торги не відбулися
2 525 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 262.50 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 262.50 UAH
Період уточнення:
11.02.2020 17:16 - 17.02.2020 00:00
Відповідь надана
Розподіл
Номер:
b3e926fd74c846d3bcc72664540acb10
Дата опублікування:
13.02.2020 16:09
Опис:
Доброго дня. 1. Прохання надати інформацію щодо наявності/відсутності автоматизованої системи комерційного обліку електроенергії. 2. Чи враховується в ціну розподіл? 3. Чому закупівля оголошена без ПДВ?
Відповідь:
Доброго дня
1. Автоматизованасистема комерційного обліку електроенергії - відсутня. 2. Розподіл враховується в ціну. 3. Закупівля з ПДВ, помилка в оголошені виправлена.
Дата відповіді:
17.02.2020 15:51