• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

2 525 000.00 UAH
Номер: 2c30b37048dc48dfa28683211d3485b3
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-02-11-006189-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Острицька сільська рада
Замовник: Острицька сільська рада
Очікувана вартість: 2 525 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Примітки: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 11.02.2020 17:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума2 525 000.00 UAH