-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-02-11-001352-c
Електрична енергія
Торги не відбулися
2 525 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 262.50 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 262.50 UAH
Номер:
2f0c26e69d8a4039a2312e36d51b946b
Внутрішній номер закупівлі:
4474011
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-11-001352-c
Замовник:
Острицька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04418417
-
Адреса:
60520, Україна, Черновицкая область, Острица, 60520 с. Остриця вул. Зелена буд 1 Герцаївського району
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Денис Мельник +380374036324 ostrytsa@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 525 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.02.2020 17:16 - 17.02.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
11.02.2020 17:16 - 27.02.2020 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 525 000.00 Електрична енергія