-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне (папір формату А4, сегрегатори)
Тендер Prozorro UA-2020-02-10-001105-b
Завершена
951 549.98
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
Період уточнення:
10.02.2020 12:01 - 16.02.2020 11:42
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
4732aa4ad2744ec3846232fde8907d8b
Дата опублікування:
11.02.2020 08:52
Опис:
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації?
- Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі";
- Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
- Просимо розтлумачити поняття «очікувана вартість… з ПДВ», «бюджет закупівлі.. .з ПДВ». Ви вимагаєте подавати пропозиції виключно з ПДВ чи мається на увазі – цінова пропозиція з усіма податками і зборами, включаючи пропозиції суб»єктів підприємницької діяльності неплатників ПДВ, які можуть подавати свої пропозиції з усіма податками і зборами, які передбачені для виплат законодавством України для неплатників ПДВ?
Відповідь:
В Тендерній документації Замовником не вказана конкретна марка, модель, виробник товарів, а зазначено тільки технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі, виходячи з власних потреб. Учасник може подавати пропозиції на предмет закупівлі, який би чітко відповідав технічним, якісним характеристикам та кількісним показникам, що визначені тендерною документацією, не обмежуючись торговою маркою, моделлю, виробником. Для забезпечення та дотримання принциців закупівлі, недискримінації учасників, Замовник не зазначає приорітетність товару того чи іншого виробника. Єдиним критерієм за яким Замовник буде оцінювати пропозиції учасників є максимальна економія, ефективність та відповідність пропозиції учасника умовам закупівлі. - Також повідомляємо, що Замовник при здійсненні закупівель дотримується усіх принципів, які зазначені в ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема й принципу відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, що забезпечується через оприлюднення документів, які стосуються процедури закупівлі, на веб-порталі Уповноваженого органу. Веб-порталом Уповноваженого органу з питань закупівель у складі електронної системи закупівель визначено інформаційно-телекомунікаційну систему “Prozorro”, доступ до якої є вільним, тому усі зацікавлені сторони мають змогу ознайомитися з усіма документами, які публікуються під час проведення процедур закупівель. - До участі у закупівлі допускаються ФОП неплатники ПДВ, при оцінці пропозицій учасників закупівлі з різним статусом платників ПДВ приймається до порівняння надана ціна пропозиції з урахуванням усіх витрат.
Дата відповіді:
11.02.2020 12:04
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
bace7f8b93114bd4867d9dab2a99d89d
Дата опублікування:
11.02.2020 08:52
Опис:
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації?
- Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі";
- Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
- Просимо розтлумачити поняття «очікувана вартість… з ПДВ», «бюджет закупівлі.. .з ПДВ». Ви вимагаєте подавати пропозиції виключно з ПДВ чи мається на увазі – цінова пропозиція з усіма податками і зборами, включаючи пропозиції суб»єктів підприємницької діяльності неплатників ПДВ, які можуть подавати свої пропозиції з усіма податками і зборами, які передбачені для виплат законодавством України для неплатників ПДВ?
Відповідь:
В Тендерній документації Замовником не вказана конкретна марка, модель, виробник товару - сегрегатори, а зазначено тільки технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі, виходячи з потреб Замовника. Учасник може подавати пропозиції на предмет закупівлі, який би чітко відповідав технічним, якісним характеристикам та кількісним показникам, що визначені тендерною документацією, не обмежуючись торговою маркою, моделлю, виробником. Для забезпечення та дотримання принциців закупівлі, недискримінації учасників, Замовник не зазначає приорітетність товару того чи іншого виробника. Єдиним критерієм за яким Замовник буде оцінювати пропозиції учасників є максимальна економія, ефективність та відповідність пропозиції учасника умовам закупівлі. - Також повідомляємо, що Замовник при здійсненні закупівель дотримується усіх принципів, які зазначені в ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема й принципу відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, що забезпечується через оприлюднення документів, які стосуються процедури закупівлі, на веб-порталі Уповноваженого органу. Веб-порталом Уповноваженого органу з питань закупівель у складі електронної системи закупівель визначено інформаційно-телекомунікаційну систему “Prozorro”, доступ до якої є вільним, тому усі зацікавлені сторони мають змогу ознайомитися з усіма документами, які публікуються під час проведення процедур закупівель. - До участі у закупівлі допускаються ФОП неплатники ПДВ, при оцінці пропозицій учасників закупівлі з різним статусом платників ПДВ приймається до порівняння надана ціна пропозиції з урахуванням усіх витрат.
Дата відповіді:
11.02.2020 12:13