-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне (папір формату А4, сегрегатори)
Тендер Prozorro UA-2020-02-10-001105-b
Завершена
951 549.98
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
Номер:
e049019c1c8e4671a6172cf6defc4e18
Внутрішній номер закупівлі:
4461346
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-10-001105-b
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У М. КИЄВІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43141267
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Шолуденка, буд. 33/19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Пашинська +380442362998 old.fox@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
951 549.98 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.02.2020 12:01 - 16.02.2020 11:42
Період прийому пропозицій:
10.02.2020 12:01 - 26.02.2020 11:42
Аукціон:
27.02.2020 13:03 - 27.02.2020 14:27
Період кваліфікації:
27.02.2020 14:27 - 03.03.2020 17:47
Період завантаження договору:
27.02.2020 14:27 - 18.03.2020 14:27
Тендерна документація
- Лот №1 ₴869 141.70 Офісне устаткування та приладдя різне (папір формату А4)
- Лот №2 ₴82 408.28 Офісне устаткування та приладдя різне (сегрегатори)