• Відкриті торги
  • КЕП

Офісне устаткування та приладдя різне (папір формату А4, сегрегатори)

Оголошено тендер

951 549.98 UAH
Номер: c7aeab822f4a4ab88d83a4cb28d402c7
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-02-07-008854-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У М. КИЄВІ
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У М. КИЄВІ
Очікувана вартість: 951 549.98 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Офісне устаткування та приладдя різне (папір формату А4, сегрегатори)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 07.02.2020 16:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума951 549.98 UAH