-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля кам’яне
Тендер Prozorro UA-2020-01-31-001798-a
Торги не відбулися
3 654 185.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 36 540.00 UAH
мін. крок: 1% або 36 540.00 UAH
Період уточнення:
31.01.2020 11:57 - 07.02.2020 00:00
Відповідь надана
ВСЕ ДЛЯ ПРАТ ВІННИЦЯОБЛПАЛИВО, не телепередача, але цікаво!
Номер:
abf3f455a86d431fbecadb2e1766fa64
Дата опублікування:
04.02.2020 10:17
Опис:
Іншої відповіді і не очікували !!! Ми наперед привітали учасника- переможця і вас в тому числі ! Тож працюйте,це ж така "важка" робота обслуговувати "Вінницяоблпаливо", грійтесь, збагачуйтесь!
Відповідь:
Шановний Запитувачу, ви матимете змогу привітати переможця особисто лише після його обрання за результатами аукціону, який відбудеться 17.02.2020 року о 15:31. Хто ним стане, стане відомо не раніше зазначеної дати.
Однак мусимо зауважити, що даний ресурс створений не для обміну привітаннями, а для проведення закупівель. Тому, в подальшому, для подібних привітань просимо не використовувати систему Проззоро, а скористатися, наприклад, соціальними мережами або ж привітати особисто. Адресу переможця та його контактні дані Ви зможете знайти безпосередньо в системі електронних закупівель у відповідному розділі.
Зазделегідь вдячні за розуміння.
Дата відповіді:
07.02.2020 11:09
Відповідь надана
Закупівля під одного постачальника
Номер:
769f516062e041c4a9659ba56ab5dfba
Дата опублікування:
31.01.2020 16:45
Опис:
І знову доброго дня ! 70 т. дужее корислової марки вугілля ДГЖАКОМ і всі учасники, потенційні учасники, які мають можливість показати вам,як насправді виглядає вугілля, розуміють що потрібніше вугілля чи кошти в ваших карманах, аж ніяк не тепло в освітніх закладах. І саме головне хто ж вже стовідсотковий переможець цих торгів. Так!!Так нешановане ПРАТ"ВІННИЦЯОБЛПАЛИВО". Відповідь ваша очікувана- вугілля закоповувалось не однорозово і т.д. Закуповувалось та тільки переможець по всім закупівлям один ПРАТ"ВІННИЦЯОБЛПАЛИВО"! Тому наші і не тількі наші вітання вам та вашому партнеру! Не хай вам буде тепло !
Відповідь:
Тендерний комітет Замовника розглянув запит та повідомляє наступне.
Марка вугілля ДГЖАКОМ 13-100 передбачена Національним стандартом України ДСТУ 7146:2010 "Вугілля кам'яне та антрацит для побутових потреб. Технічні умови" із змінами.
У системі закупівель PROZORRO, на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель, можна побачити підтвердження того, що в Україні є ряд замовників, виробників і продавців (постачальників) різних форм власності та організаційно-правових форм даної марки вугілля.
Ви можете переконатися особисто, що відкриті торги з аналогічним предметом закупівлі відбувалися в багатьох областях України, наприклад в Хмельницькій, Львівській, Одеській та інших областях, отже, присутня конкурентність та Замовником дотримано в повній мірі всі принципи публічних закупівель, в тому числі і принципи - добросовісна конкуренція серед учасників, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників.
Дата відповіді:
04.02.2020 10:05