-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля кам’яне
Оголошено тендер
3 654 185.00
UAH
Номер:
f4cb1d9cb684457fa2971d0433f9d573
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-31-002536-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Тростянецької райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141466
Замовник:
Відділ освіти Тростянецької райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141466
Очікувана вартість:
3 654 185.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
вугілля кам’яне
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
31.01.2020 10:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 654 185.00 UAH