-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля кам’яне
Тендер Prozorro UA-2020-01-31-001798-a
Торги не відбулися
3 654 185.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 36 540.00 UAH
мін. крок: 1% або 36 540.00 UAH
Номер:
d66248020ec342f5a02b7758c21fac4c
Внутрішній номер закупівлі:
4410361
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-31-001798-a
Замовник:
Відділ освіти Тростянецької райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141466
-
Адреса:
24300, Україна, Вінницька область, смт Тростянець, вул. Соборна, 103, корпус А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шнирук Леся Станіславівна +380434322942 komitet_kt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 654 185.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
36 540.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
100 000.00 UAH
Період уточнення:
31.01.2020 11:57 - 07.02.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
31.01.2020 11:57 - 17.02.2020 00:00
Аукціон:
17.02.2020 15:31 - 17.02.2020 15:52
Період кваліфікації:
17.02.2020 15:52 - 27.02.2020 16:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за товар здійснюються на умовах відстрочки платежу
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне
Кількість
938 тонни
Період постачання
до 28.12.2020
Місце постачання
00000, Україна, Вінницька область, Тростянецький район, загальноосвітні школи
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ спектр
Оскарження: 17.02.2020 15:52 - 07.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30067771
-
Контактна особа:
Ткач Олександр Васильович +380975723577 spektr99@rambler.ru
-
Адреса:
24500, Україна, Вінницька область, Ямпіль, вул.Будьонного,10
Оскарження: 17.02.2020 15:52 - 07.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
3 484 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 300 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.02.2020 10:20
Документи
3
Скарги
0
ПрАТ "Вінницяоблпаливо"
Оскарження: 25.02.2020 10:20 - 09.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
01880670
-
Контактна особа:
Віталій +380674934878 vinoblpal@ukr.net
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 122
Оскарження: 25.02.2020 10:20 - 09.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
3 403 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 403 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.02.2020 16:55
Документи
15
Скарги
0