• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Торги не відбулися

848 174.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 848.00 UAH
Період уточнення: 29.01.2020 14:15 - 05.02.2020 00:00
Відповідь надана

ЩОДО РОЗПОДІЛУ

Номер: 26fd6f93ae3245168ec22cfdeb493dd7
Дата опублікування: 30.01.2020 14:40
Опис: В ціну тендерної пропозиції враховується тариф з розподілу або безпосередньо оплата здіснюється оператору системи?
Відповідь: Доброго дня. Дякуємо за запитання. В ціну враховано тариф з розподілу (універсальна послуга)
Дата відповіді: 30.01.2020 15:37