-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-01-29-002552-b
Торги не відбулися
848 174.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 848.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 848.00 UAH
Номер:
8050bddc1a614e9199748ed190530085
Внутрішній номер закупівлі:
4389456
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-29-002552-b
Замовник:
Ковалівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04327264
-
Адреса:
22830, Україна, Вінницька область, село Ковалівка, Немирівський район,с.Ковалівка,вул.Центральна,буд.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Верховод Віктор Васильович +380962799779 kovalivka@meta.ua http://kovalivska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
848 174.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
848.00 UAH
Період уточнення:
29.01.2020 14:15 - 05.02.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
29.01.2020 14:15 - 15.02.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія для потреб Ковалівської сільської ради
Кількість
227450 кіловат
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВЕНЕРГОТЕХРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41200257
-
Контактна особа:
Гофер Ірина Олексіївна +380679870283 i.gofer123@gmail.com
-
Адреса:
79052, Україна, Львівська область, місто Львів, Залізничний район ВУЛИЦЯ КАРАДЖИЧА буд. 29Б кв. 116
Початкова пропозиція
664 608.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
664 608.90 UAH з ПДВ
Документи
18
Скарги
0