-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
848 174.00
UAH
Номер:
5eeb33ccf5b04cfd9b0d55d858f5e8c0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-05-000085-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Ковалівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04327264
Замовник:
Ковалівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04327264
Очікувана вартість:
848 174.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
05.01.2020 17:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія для потреб Ковалівської сільської ради
Кількість
227450 кіловат
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума848 174.00 UAH