-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (ФКУ Нутрі 2 Енерджі, ФКУ Нутрі 2 Концентрат)
Тендер Prozorro UA-2020-01-28-002893-a
Торги не відбулися
338 370.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 500.00 UAH
Період уточнення:
28.01.2020 13:11 - 03.02.2020 10:00
Відповідь надана
Умови документації
Номер:
c324a0a9f7ee48e682d342b78da6032d
Дата опублікування:
31.01.2020 13:53
Опис:
Дорого дня, Шановний Замовнику!
Згідно з частиною четвертою статті 22 Закону документація конкурсних торгів не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, тобто не можуть бути передбачені в документації конкурсних торгів вимоги, які ставлять учасників в нерівні умови в рамках одних і тих же торгів (конкурсних торгів). Ретельно проаналізувавши розміщену тендерну документацію, нами встановлено дискримінаційні положення документації (а саме Додаток №4 до Тендерної документації), які суперечать чинному законодавству щодо публічних закупівель, у зв’язку з чим їх не усунення зумовлює порушення законних прав інших Учасників брати участь у даних торгах, згідно встановленого Законом України «Про публічні закупівлі» порядку їх проведення. Просимо Вас, внести зміни в тендерну документацію конкурсних торгів, так як медико-технічні вимоги до товару, що є предметом закупівлі вочевидь виписані в спосіб, який призводить до обмеження конкуренції і призводить до дискримінації потенційних учасників процедури публічної закупівлі, а саме внести зміни в Тендерну документацію та розділити предмет закупівлі на лоти за принципом 1 позиція/найменування – 1 лот. В іншому випадку залишаємо за собою право оскарження процедури в Антимонопольному комітеті України.
Відповідь:
– Затверджене медико-технічне завдання на закупівлю КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №9» Спеціальні продукти харчування, збагачених поживними речовинами (ФКУ Нутрі 2 Енерджі, ФКУ Нутрі 2 Концентрат), Додаток 4, для хворих на фенілкетонурію, має чітко визначені вимоги до складових та вмісту спеціальних продуктів харчування з урахуванням вікових обмежень та конкретних потреб наших пацієнтів. Центр є закладом охорони здоров’я первинної медико-санітарної допомоги, до завдань якого належить супроводження хворих з орфанними захворюваннями за участі спеціалістів, яким є лікар–генетик, що розраховує кількісну необхідність в спеціальному продукті харчування нашого пацієнта, хворого на фенілкетонурію та визначає якісні вимоги до нього орієнтовно до віку, стану та потреб пацієнта. Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами є складовою цілого комплексу лікувальних заходів, призначених на поліпшення стану пацієнта, тому вони адаптовані під кожного пацієнта, що визначено в наших вимогах до замовленого товару. Взагалі, при замовленні спеціальних продуктів харчування для наших пацієнтів, хворих на фенілкетонурію, наші вимоги до товару визначаються відповідно до рекомендацій лікаря-генетика з розрахунком потреби саме такого виду спеціального продукту харчування для конкретної дитини певного віку, адаптованого до стану здоров’я, з урахуванням рекомендацій МОЗ України, наданих в Методичних рекомендаціях планування та розрахунку потреби у продуктах спеціального харчування для лікування хворих на фенілкетонурію, затверджених наказом МОЗ України № 829 від 25.09.2013 (зі змінами) та керуючись уніфікованим клінічним протоколом первинної медичної допомоги по фенілкетонурії та іншим гіперфенілаланінеміям, затвердженим наказом МОЗ України № 760 від 19.11.2015.
Визначення змісту та кількості лотів є правом замовника, а не обов’язком
Дата відповіді:
31.01.2020 16:18