• Відкриті торги
  • КЕП

Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (ФКУ Нутрі 2 Енерджі, ФКУ Нутрі 2 Концентрат)

Оголошено тендер

338 370.00 UAH
Номер: 9b978acf667b4a7bb110f7ccaacf404f
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-28-008469-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМІРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 9"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМІРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 9"
Очікувана вартість: 338 370.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (ФКУ Нутрі 2 Енерджі, ФКУ Нутрі 2 Концентрат)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 28.01.2020 13:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума338 370.00 UAH