-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (ФКУ Нутрі 2 Енерджі, ФКУ Нутрі 2 Концентрат)
Тендер Prozorro UA-2020-01-28-002893-a
Торги не відбулися
338 370.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 500.00 UAH
Номер:
40b4ac4d852b4b1cb53a4edd1a1d3717
Внутрішній номер закупівлі:
4378308
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-28-002893-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМІРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 9"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38969615
-
Адреса:
69065, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Дудикіна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гришина Наталія Іванівна 380667768850 2833003ni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
338 370.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
500.00 UAH
Період уточнення:
28.01.2020 13:11 - 03.02.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2020 13:11 - 13.02.2020 10:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (ФКУ Нутрі 2 Енерджі, ФКУ Нутрі 2 Концентрат)
Кількість
132 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Б"777""
×
-
Код ЄДРПОУ:
35662229
-
Контактна особа:
Павло Кудрінський +380688585037 b777trd@gmail.com
-
Адреса:
21007, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. АКАДЕМІКА ЯНГЕЛЯ, 4
Початкова пропозиція
189 547.38 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
189 547.38 UAH з ПДВ
Документи
16
Скарги
0