• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з охорони майнового комплексу адміністративної будівлі Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), за адресою: м. Київ, вул. Турівська, 28

Торги не відбулися

480 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 800.00 UAH
Період уточнення: 24.01.2020 14:39 - 10.02.2020 23:59
Відповідь надана

документальне підтвердження

Номер: 100f97c71c17403e9c6d5bac8088ab1f
Дата опублікування: 10.02.2020 19:33
Опис: Доброго дня, Замовником в тендерній документації вимагається - Довідка (або інший документ) з податкової інспекції про наявність зареєстрованих рахунків в банківських установах, не більш ніж 10 денної давнини по відношенню до дати розкриття тендерних пропозицій, всі рахунки підприємство відкриває в банківських установах, які і дають документальне підтвердження у вигляді Довідок. Податкова інспекція не надає Данного документу! Прохання внести зміни в тендерну документацію, якщо зміни не будуть внесені, ми будемо вимушені звернутися в АМКУ для оскарження тендерної документації, з офіційним підтвердженням про ненадання даного документу з Податкової інспекції.
Відповідь: Шановний запитувачу! Обов’язкова інформація, яку повинна містити тендерна документація визначена у частині 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон). Частиною 3 статті 22 Закону визначено, що тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Для перевірки фінансової спроможності учасника торгів вимагається довідка з податкової інспекції про наявність зареєстрованих рахунків в банківських установах. Можливість надання учасником вищевказаної довідки з податкової інспекції обумовлена Порядком подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах до контролюючих органів, затвердженим Наказом Міністерства фінансів України від 18.08.2015 № 721 (зі змінами), а також нормами Податкового кодексу України. Враховуючи наведене, вважаємо, що тендерна документація змін не потребує.
Дата відповіді: 11.02.2020 12:29