• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з охорони майнового комплексу адміністративної будівлі Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), за адресою: м. Київ, вул. Турівська, 28

Оголошено тендер

480 000.00 UAH
Номер: e68c85336b4d4f1eacc56aad5e208df7
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-23-009525-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Замовник: Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Очікувана вартість: 480 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з охорони майнового комплексу адміністративної будівлі Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), за адресою: м. Київ, вул. Турівська, 28
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 23.01.2020 16:10

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з охорони майнового комплексу адміністративної будівлі Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), за адресою: м. Київ, вул. Турівська, 28
Код ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума480 000.00 UAH