• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з охорони майнового комплексу адміністративної будівлі Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), за адресою: м. Київ, вул. Турівська, 28

Торги не відбулися

480 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 800.00 UAH
Номер: c2ec094ebdfd41f8a2f63c923ef9bd52
Внутрішній номер закупівлі: 4355988
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-01-24-002571-a   
Замовник: Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Контактна особа: Алексеєва Аріна Вікторівна +380443666410 arina.alekseieva@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 480 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 800.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 12 000.00 UAH
Період уточнення: 24.01.2020 14:39 - 10.02.2020 23:59
Період прийому пропозицій: 24.01.2020 14:39 - 20.02.2020 23:59
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з охорони майнового комплексу адміністративної будівлі Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), за адресою: м. Київ, вул. Турівська, 28
Код ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 04080, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Турівська, 28 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГАРБІС-ОХОРОНА"
Початкова пропозиція 465 972.48 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
465 972.48 UAH з ПДВ
Документи 12
Скарги 0