• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Торги відмінено

20 846 442.10 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 104 232.21 UAH
Період уточнення: 23.01.2020 14:54 - 12.02.2020 16:00
Відповідь надана

Уточнення інформації 2

Номер: f7d0ec874f0b4db6b492d35ee483b825
Дата опублікування: 30.01.2020 14:09
Опис: Шановний Замовнику, на питання 1 та 2 щодо включення вартості послуг з передачі (ОСП НЕК "Укренерго") та розподілу (ОСР ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання") Ви надали відповідь, що Учасник не повинен при розрахунку ціни тендерної пропозиції включати в неї зазначені тарифи. В той же час, на питання №3 Ви зазначаєте, що "Замовник буде здійснювати оплату вартості послуг з передачі та розподілу через Постачальника". Адже, в цьому разі Учасник повинен включати до ціни тендерної пропозиції вартість послуг і з передачі електричної енергії, і вартість послуг з її розподілу. Таким чином, цінова пропозиція буде значно більшою по сумі. ПРОСИМО надати пояснення.
Відповідь: Сума оплати за послуги з розподілу та передачі буде виділятися окремими строками у платіжних документах, оплата буде здійснюватися через Постачальника. Дійсно, сума оплати Постачальнику за електричну енергію( з урахуванням розподілу та передачі) буде перевищувати суму тендерної пропозиції. Предметом закупівлі є постачання електричної енергії, а не закупівля послуг із розподілу та передачі, Замовником ці послуги до вартості предмету закупівлі не включаються. Оскільки Замовник провадить свою діяльність в окремих сферах господарювання, та дія Закону України «Про публічні закупівлі» не розповсюджується на закупівлю послуг з розподілу та передачі, замовник має право ці суми до загальної суми договору не включати, а виділяти окремими строками.
Дата відповіді: 03.02.2020 14:35
Відповідь надана

Уточнення інформації

Номер: de004efc613f4d40ad665833af8e4e68
Дата опублікування: 28.01.2020 12:22
Опис: 1. Чи повинен Учасник при розрахунку ціни тендерної пропозиції включати в неї тариф на послуги з передачі електричної енергії НЕК "Укренерго? 2. Чи повинен Учасник при розрахунку ціни тендерної пропозиції включати в неї тариф на послуги з розподілу електричної енергії ОСР? 3. Яким чином Замовник (Споживач) здійснюватиме оплату вартості послуг з розподілу: через електропостачальника або напряму оператору системи розподілу?
Відповідь: 1. Тариф на послуги передачі електроенергії НЕК «Укренерго» не включається до ціни. 2. Учасник не повинен при розрахунку ціни тендерної пропозиції включати в неї тариф на послуги з розподілу електричної енергії ОСР. 3. Замовник буде здійснювати оплату вартості послуг з передачі та розподілу через Постачальника, сума буде виділятися окремими строками у платіжних документах. Замовник провадить свою діяльність в окремих сферах господарювання, тому дія Закону України «Про публічні закупівлі» не розповсюджується на закупівлю послуг з розподілу та передачі, ці суми до загальної суми договору не входять.
Дата відповіді: 29.01.2020 15:43
Відповідь надана

Запит інформації для складання цінової пропозиції

Номер: 716cf70f6d1a45b7a95b17a04d827b26
Дата опублікування: 28.01.2020 12:21
Опис: 1. До якої групи ("А" - з АСКОЕ, "Б" - без АСКОЕ) віднесені точки обліку електроенергії Замовника? 2. Просимо надати щодобовий погодинний графік споживання електричної енергії Замовником точками обліку групи "А" (за наявності) за зимовий та літній календарні місяці. 3. У разі наявності точок розподілу і гр.«А», і гр.«Б», просимо надати інформацію щодо середньомісячного обсягу споживання електроенергії точками обліку групи «А» та «Б».
Відповідь: 1. Точки обліку електричної енергії відносяться до групи Б (без АСКОЕ), ця інформація міститься у п.4 Додатку № 2 до ТД. 2. У зв’язку з відсутністю АСКОЕ, надати щодобові погодинні графіки Замовник не має можливості. Додаток № 2а містить інформацію про помісячне споживання по кожному об’єкту. Зауважимо, що більшістю об’єктів електроспоживання є водопровідні та каналізаційні насосні станції, які працюють цілодобово у стабільному режимі. 3. Точки обліку електричної енергії відносяться тільки до групи Б.
Дата відповіді: 29.01.2020 15:42