-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-01-23-000810-b
Торги відмінено
20 846 442.10
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 104 232.21 UAH
мін. крок: 0.5% або 104 232.21 UAH
Номер:
f8d5f038e6e442938a5bd8e9d9f07e96
Внутрішній номер закупівлі:
4342297
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-23-000810-b
Замовник:
ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339851
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська обл., Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ІМ. В.СОСЮРИ, будинок 168
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Пугацька Ганна +380645174362 lisvoda.omts@gmail.com http://lisvoda.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 846 442.10 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
104 232.21 UAH
Період уточнення:
23.01.2020 14:54 - 12.02.2020 16:00
Період прийому пропозицій:
23.01.2020 14:54 - 22.02.2020 16:00
Період прекваліфікації:
22.02.2020 16:00 - 05.03.2020 00:00
Аукціон:
05.03.2020 13:26 - 05.03.2020 13:59
Період кваліфікації:
з 05.03.2020 13:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата електричної енергії здійснюється Споживачем у формі 100% попередньої оплати заявлених Споживачем обсягів споживання на розрахунковий період з остаточним розрахунком, що проводиться за фактично відпущену електричну енергію згідно з даними комерційного обліку. Попередня оплата здійснюється до 20 числа місяця, що передує розрахунковому
- Розмір100%
- ТипАванс
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
11214750 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2020
Інформація про скасування
Номер:
97b19a778a1141a9b6a47bed02000a6b
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Дата опублікування:
11.03.2020 09:11
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕРНЕРІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39726263
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕРНЕРІНГ" +380503112562 ernareng@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 03022, м.Київ, ПРОВУЛОК ВАСИЛЯ ЖУКОВСЬКОГО, будинок 15
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
28.02.2020 12:34
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
14
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНСОЛ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40692920
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНСОЛ УКРАЇНА" 0678333427 PSGKIEVUA@GMAIL.COM https://ensol.one
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, 45000, Волинська обл., місто Ковель, ВУЛИЦЯ ЗАЛІЗНИЧНА, будинок 5
Початкова пропозиція
20 186 550.00 UAH з ПДВ /
13 457 700.00 UAH з ПДВ
13 457 700.00 UAH з ПДВ
Документи
18
Скарги
0
ТОВ "Вєк Технолоджі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30510656
-
Контактна особа:
Тетяна Єграшина 38067573945 vek.teh@gmail.com
-
Адреса:
61125, Україна, Харківська область, м. Харків, Ващенківський в'їзд, 16-А
Початкова пропозиція
18 111 372.66 UAH з ПДВ /
16 653 898.00 UAH з ПДВ
16 653 898.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
28.02.2020 12:35
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
22
Скарги
0
ТОВ «ЕНЕРА СХІД»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42010964
-
Контактна особа:
Богодух Олена Володимирівна kanc@lg.enera.ua
-
Адреса:
92702, Україна, Луганська область, м.Старобільськ, пл. Базарна, буд. 32 А
Початкова пропозиція
18 248 641.20 UAH з ПДВ /
16 653 898.80 UAH з ПДВ
16 653 898.80 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
28.02.2020 12:33
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
21
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41823846
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ" (0462)654-629, 654-690 k.serdiuk@cn.enera.ua http://cn.enera.ua
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 126-1
Початкова пропозиція
19 109 934.00 UAH з ПДВ /
19 109 934.00 UAH з ПДВ
19 109 934.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
28.02.2020 12:33
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
31
Скарги
0