-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
20 846 442.10
UAH
Номер:
1df3a8b1c0b14e66b99a89a74f55e275
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-23-002674-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339851
Замовник:
ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339851
Очікувана вартість:
20 846 442.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
11 214 750 кВт-год.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
23.01.2020 14:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума20 846 442.10 UAH