-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги
Тендер Prozorro UA-2020-01-22-002711-b
послуги з фізичної охорони приміщень Черкаського обласного центру зайнятості, Монастирищенської та Уманської районних філій Черкаського обласного центру зайнятості.
Завершена
676 377.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 700.00 UAH
Період уточнення:
22.01.2020 17:44 - 27.01.2020 23:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим