-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги
Тендер Prozorro UA-2020-01-22-002711-b
послуги з фізичної охорони приміщень Черкаського обласного центру зайнятості, Монастирищенської та Уманської районних філій Черкаського обласного центру зайнятості.
Завершена
676 377.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 700.00 UAH
Номер:
f2109294b43446d18135c4a25c67d480
Внутрішній номер закупівлі:
4334759
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-22-002711-b
Замовник:
Черкаський обласний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
02771598
-
Адреса:
18008, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Володимира Ложешнікова, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шост Олексій Федорович +380472639470 Dushok@ckocz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
676 377.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 700.00 UAH
Період уточнення:
22.01.2020 17:44 - 27.01.2020 23:00
Період прийому пропозицій:
22.01.2020 17:44 - 06.02.2020 23:00
Аукціон:
07.02.2020 13:10 - 07.02.2020 13:43
Період кваліфікації:
07.02.2020 13:43 - 13.02.2020 12:53
Період завантаження договору:
12.02.2020 14:05 - 03.03.2020 14:05
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата здійснюється відповідно до фактично наданих послуг щомісяця згідно акту виконаних робіт (послуг) шляхом перерахування “Замовником” відповідної суми не пізніше 20 числа місяця, наступного за звітним
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПАРИТЕТ-БЕЗПЕКА"
Оскарження: 07.02.2020 13:43 - 23.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36146848
-
Контактна особа:
Володимир Паргачов +380930002634 tov.paritetbezpeka@gmail.com
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя,, ВУЛИЦЯ ГРЯЗНОВА, будинок 96
Оскарження: 07.02.2020 13:43 - 23.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
576 385.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
494 909.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.02.2020 14:05
Документи
4
Скарги
0
ТОВ "ВІТАЛ ГАРАНТ"
Оскарження: 12.02.2020 14:05 - 24.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35623394
-
Контактна особа:
Іван Іванович Мойса +380913171307 office.vitalgar@ukr.net
-
Адреса:
04074, Україна, м. Київ, місто Київ,, ВУЛИЦЯ БЕРЕЖАНСЬКА, будинок 4
Оскарження: 12.02.2020 14:05 - 24.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
577 230.03 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
494 910.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.02.2020 12:53
Документи
36
Скарги
0
ПП "Легіон Центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40297104
-
Контактна особа:
Макрушина Людмила Анатоліївна +380939865350 bux_legion@ukr.net
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, місто Умань, вул.Коломенська 7 оф.3
Початкова пропозиція
615 008.16 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
615 008.16 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
44
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМПЛЕКС БЕЗПЕКИ "ЛІДЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36391145
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМПЛЕКС БЕЗПЕКИ "ЛІДЕР" 380633326616 0965501@gmail.com Http://Lider-kb.com.ua
-
Адреса:
Україна, 18006, Черкаська обл., місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ДОБРОВОЛЬСЬКОГО, будинок 1, офіс 212
Початкова пропозиція
643 383.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
643 383.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
5db87adab6f74eee8759a41941b20e0f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-22-002711-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ВІТАЛ ГАРАНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35623394
-
Контактна особа:
Іван Іванович Мойса +380913171307 office.vitalgar@ukr.net
-
Адреса:
04074, Україна, м. Київ, місто Київ,, ВУЛИЦЯ БЕРЕЖАНСЬКА, будинок 4
Номер договору:
76
Сума договору:
494 910.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
25.02.2020 00:00
Статус:
Виконаний